Penzión pod Urbanovým vrchom sa nachádza v prekrásnom, pokojnom, lesnom prostredí v srdci Veporských vrchov, pár kilometrov od Brezna. V zime máte priamy výhľad z okna na lyžiarsky svah. Počas všetkých ročných období budete maž možnosť dostať sa k tým najkrajším častiam tohto regióna, vyskúšať  mnohé cyklistické trasy, pešie túry a rozmanité druhy športov.
U nás v Penzióne Vás radi ubytujeme v štýlových, plne vybavených apartmánoch s celkovou kapacitou 33 lôžok,  každý apartmán disponuje vlastným sociálnym zariadeným v každej izbe, TV, internetom, kuchyňkou spojenou so spoločenskou miestnosťou. V priestoroch apartmánov sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží, lyžiarok a bicyklov.
K dispozícií je samozrejme aj parkovisko.
Sme si istí že budete mať príjemný pobyt a prežijete nezabudnuteľné zážitky.

3 apartmány – každý má tri trojlôžkové izby, mezonetový typ (spálne sú na poschodí, s ohľadom na okolitý svahovitý terén je aj z druhého podlažia samostatný východ), v prízemí kuchyňa s veľkou obývaciou izbou
1 apartmán – má  dve trojložkové izby rozložené na druhom podlaží
Každá izba má v apartmáne vlastné sociálne zariadenie. Každý apartmán má vlastnú obývaciu izbu s kuchynkou, TV a lyžiareň.

Partneri:

  • erb balog
  • zeleznicka
  • horehronie
  • vydra