PONÚKAME DENNÉ MENU

Denné menu v sume 3,-€ s DPH

Hlavné jedlo bez polievky - 2,70€, polievka bez hlavného jedla - 1,10€

 

 Denné menu podávame v čase od 11:00 do 14:00 hod.

 Objednávky prijímame deň vopred  na tel. čísle  0902 056 008

        

PRIJÍMAME  AJ  STRAVNÉ LÍSTKY

 

 Konkrétna ponuka menu na tento týždeň dolu nižšie pod fotografiami v prílohe PDF

Hľadáte príjemné, pokojné prostredie a zároveň tradičnú slovenskú kuchyňu za prijateľnú cenu? Ponúkame Vám posedenie v drevenici s nádychom pokoja, vôňou dreva pri praskajúcom ohni. Starostlivosť o celkovú atmosféru a zážitok z výborného jedla sa postará náš personál, ktorý sa teší na Vašu návštevu.

Nezabudnite u nás ochutnať naše tradičné špeciality a výbornú domácu štrúdľu. Po výbornom obede, či večeri si môžete vychutnať prechádzku po našom balockom okolí, alebo jazdu Čiernohronskou železničkou. Zároveň Vás chceme upozorniť na možnosť usporiadania rôznych slávnostných a spoločenských podujatí v priestoroch Veľkej Koliby (kapacita 50 miest), alebo Malej Koliby (kapacita 25 miest). Pri objednávke 48 hodín vopred, Vám veľmi radi pripravíme grilované špeciality (kurence, grilované stehná, prasiatka).

Súčasťou Koliby je tiež krytá letná terasa, ktorá v horúcich letných dňoch uchráni pred ostrým slnkom, ale je aj príjemným miestom na odpočinok, nielen pre motoristov. Koliba pod Urbanovým vrchom je miesto kde zabudnete na každodenný stres. Je to určite miesto, kde sa oplatí zavítať po náročnom pracovnom dni, ale samozrejme je určené aj pre rodinné víkendové pobyty, kde Vám ponúkneme aj možnosť ubytovania sa v našich útulných apartmánoch.

Reštaurácia Veľká Koliba

 

 

Reštaurácia Malá Koliba

 

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (DENNÉ  MENU OD 16.10.17  DO 20.10.17.pdf)DENNÉ MENU[ ]163 kB

Partneri:

  • erb balog
  • zeleznicka
  • horehronie
  • vydra